Fitnesa klubs Tornado ir dibināts 1992.gadā, kad tenisa korti bija uzņēmuma pamata darbības joma fitnesa un sporta sektorā, savukārt trenažieru zāle aizņēma vien nedaudz vairāk kā 100 kv/m. Šo 25 gadu laikā klubs ir pilnveidojies un attīstījies. Šodien piedāvājam klientiem teicami aprīkotu fitnesa klubu 1500 kv/m platībā, kur trenažieru zāle ir aprīkota ar pasaulē labāko ražotāju iekārtām un inventāru – LifeFitness, Hammer Strenght, Gym80, ESCAPE, Reebok,  TRX, BOSU uc., atsevišķi piedāvājam brīvo svaru zāli, kas priecēs ne tikai sportistus un svarcelšanas entuziastus, bet arī dāmas, jo īpaši uzmanība tiek pievērsta kvalitātei, ko nodrošina personāltreniņi ar kvalificētiem, profesionāliem fitnesa treneriem.

Klubā pakalpojumi pieejami visai ģimenei. Grupu nodarbības tiek organizētas 4 dažādās zālēs – dejas, PILATES, aerobika, spēka treniņi, funkcionālie treniņi, populāras konceptnodarbības.

Atvērtie tenisa korti no aprīļa līdz oktobra beigām Jūsu rīcībā ar Green Set hard segumu un piedāvājam arī tenisa inventāru nomā.

Relaksācija ir daļa no mūsu kluba filozofijas – nesteidzīgi pēc treniņiem varat atjaunoties tvaika pirtī, saunā vai solārijā un malkot garšīgus, svaigus kokteiļus mūsu fitnesa bārā vai ieturēt maltīti kafejnīcā.

Tiekamies Tornado!