Funkcionālie treniņi

Funkcionālie treniņi ļauj viegli veikt darbības, ar kurām cilvēks sastopas katru dienu – justies pārliecināti uz slidena ledus ziemā, veikli pārlēkt pāri peļķēm rudenī un tā tālāk.

Pateicoties funkcionālajiem treniņiem, Jūsu muskuļi kustas tiem visdabiskākajā veidā, imitējot dažādas ķermenim nedabiskas pozīcijas, kuras tas ieņem no dienas dienā tādējādi jūs attīstāt vispārīgo veiklību, izturību un izveicību. Vingrinājumi, ko izpilda funkcionālo treniņu laikā, der ne tikai cilvēkiem ar zemu fiziskās sagatavotības līmeni, bet ir sevi labi pierādījuši rehabilitācijā pēc ilga perioda bez aktivitātes, piemēram, pēc dzemdībām, smagām traumām vai insulta.

Pieteikties
Spēks

Spēka treniņš ir īslaicīgs vidējas līdz augstas intensitātes treniņa veids, kas speciāli tendēts uz muskuļu masas palielināšanu un kopējā spēka palielināšanu. Šāda veida treniņi parasti tiek veikti trenažieru zālēs vai koncepta grupu nodarbībās, piemēram, GRIP.

Spēka treniņš var būt arī labs tauku zaudēšanas ierocis, jo mainoties muskuļu un tauku proporcijām ķermenī, tas patērēs vairāk kalorijas atrodoties arī miera stāvoklī.

Spēka treniņš ir arī viens no galvenajiem rīkiem skaista ķermeņa veidošanā, jo tajā pašā laikā, kad jūs palielināt muskuļu masas proporcijas pret tauku %, arī kopējais tauku slānis samazināsies, kas savukārt nozīmē, ka jūs iegūsiet visiem tik ļoti kāroto vēdera sešpaku un slaidu augumu.

Pieteikties
Kardio

Kardio treniņi atstāj labvēlīgu iespaidu ne tikai uz ķermeni, bet arī prātu. Tas vairs nevienam nav noslēpums, ka sportiskas aktivitātes mazina stresu, uzlabo garastāvokli, veicina ciešāku miegu.

Izvēlies kādu no kardio LifeFitness iekārtām mūsu trenažieru zālē savam treniņam vai apmeklē grupu nodarbības Aerobic PARTY, Step, Zumba, kā arī HIIT (high intensity interval training),kas ir ļoti intesīvs kardio treniņa veids un būs lielisks palīgs cīņā ar liekajām kalorijām.

Pieteikties
Boot Camp

Boot Camp ir funkcionālais treniņš visām muskuļu grupām, izmantojot intervāla treniņa metodi, iekļaujot spēka, izturības un
jaudas vingrinājumus.

Nodarbībās tiek izmantots plašs inventāra klāsts – assault air bike, velo trenažieri, stepa platformas, hanteles, svarubumbas, BOSU balansa platformas  un pretestības gumijas, kā arī paša ķermeņa svars. Šīs nodarbības ir efektīvas svara zaudēšanai un ķermeņa vispārējam tonusam, piemērotas dažādiem sagatavotības līmeņiem! Maksimāli lābākiem rezultātiem iesakām izmantot pulsa monitorēšanas jostiņas, MyZone MZ-3. Jautā savam trenerim!
Pieteikties
Teniss

Atvērtie tenisa korti Tornado, segums HARD COAT GREEN SET!

Kortu īre sākot no 5,- EUR. Pieejami arī abonementi.

Rezervācija pa telefonu 26001433!

Outdoor

Mūsu klientiem ir pieejams profesionāli aprīkots āra vingrošanas laukums ar iekārtām dažādu treniņu un nodarbību veikšanai svaigā gaisā, fitnesa kluba privātā, slēgtā teritorijā.

Pieteikties